Burri me gruan e vet kapet në flagrancë duke vjedhur në një qendër tregtare në Viti

Spread the love

Burri me gruan e vet kapet në flagrancë duke vjedhur në një qendër tregtare në Viti

Një burrë me gruan e vet janë kapur duke vjedhur në një qendër tregtare, të mërkurën pasdite në Viti.

“Janë arrestuar dy të dyshuar, një mashkull dhe një femër shqiptar-e (bashkëshortë), pasi që të njëjtit në qendrën tregtare, janë kapur në flagrancë duke vjedhur”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje ndërsa e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Rexhep Bislimi”, në Viti dje pasdite.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*