Kida me imazhe të reja, mahnitë me pamje

Spread the love

Kida me imazhe të reja, mahnitë me pamje

 

Kida është njëra nga këngëtaret më të njohura shqiptare, transmeton Indeksonline.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku tregon vetëm fytyrën dhe duket shumë e bukur.

Të gjithë pamjen e saj Kida e kishte kompletuar me aksesor, te cilët i shkonin shumë./Indeksonline/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*