Vitia ndahet baras me Fushë Kosovën

Spread the love

FC Vitia sot zhvilloi ndeshjen kundër ekipit të Fushë Kosovës në kuadër te xhiros së 15 të Kosovës në Futboll.

Në mot te mire e teren te pershtatshum për lojë, ekipet u ndan baras duke shenuar nga një gol nga penalltit, nepermjet Shales dhe Prekopuces.

Vitia ndeshjen e radhes e zhvillon në Mitrovicë kunder Trepçës.

RENO4206

PWBO8426

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*