BEBE REXHA: NUK DOBËSOHEM, DISENJATORËT DUHET TË MË PËRSHTATEN

Spread the love

Bebe Rexha gjithnjë ka hapur debate për peshën e saj. Bukuroshja shqiptare e cila njihet për të hitet e saj, por edhe për të pasmet, nga disenjatorët shpesh u kritikua.

Kjo pasi që ajo nuk bënte fare përpjekje që të humbiste peshë, por vetëm merrej me muzikë.

Dhe, qëndrimin e saj duket se Bebe nuk do ta ndryshojë, kështu së paku sipas një postimi të saj në rrjetin social Instagram.

Ajo ka paralajmëruar të gjithë disenjatorët se nuk e ka ndërmend që të dobësohet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*